План заходів під час осінніх канікул по НВК № 125 2017-2018 н.р.

Дата

 

Час проведення

Заходи

Клас

Відповідальний

30.10.2017

понеділок

09.00-12.00

Робота спортивної зали

1-9

Товстолєс О.В.

09.00-11.00

Робота комп’ютерного кабінету.

6-9

Горбунова В.М.

09.00-10.00

Індивідуальна робота з учнями,

які потребують педагогічної уваги

5

Іванова О.М.

09.00-10.00

Робота з обдарованими дітьми над проектом.

Інд. робота з дітьми які потребують пед. підтримки

6,8,9

Шаманська В.Н.

09.00-11.00

Індивідуальна робота з учнями, які потребують педагогічної уваги.

 

Гостєва Ю.В.

09.00-11.00

Робота бібліотеки «Книжкова лікарня»

6-8

Черноус Г.І.

11.00-13.00

Педрада

 

Христюк О.Г.

13.00-15.00

Гурток «Юні мовознавці»

2-5

Головко Т.М.

10.00-12.15

Гурток «Квілінг»

1-5

Мельник Т.Г.

16.00-19.00

Тренування з рукопашного бою

1-9

Легкий Є.І.

31.10.2017

вівторок

10.00-12.00

Робота спортивної зали

Тренування з баскетболу.

1-9

5-7

Товстолєс О.В.

09.00-11.30

Робота комп’ютерного кабінету.

2-9

Косенко Т.М..

09.00-12.00

Робота шкільної бібліотеки

1-9

Черноус Г.І.

09.00-12.00

«Орієнтування на місцевості» тематична екскурсія

6

Черноус Г.І.

09.00-12.00

Робота у кабінеті (цікаве прибирання)

4

Самарська Р.В.

10.00-11.00

Гра-мандрівка «Як навчаються діти в різних країнах»

3

Ушакова О.В.

10.00-11.00

Робота гуртка «Юні журналісти»

8-9

Головко Т.М.

09.00-11.00

Робота з документацією. Розробка корекційно-розвиваючої програми для молодших школярів

 

Гостєва Ю.В.

01.11.2017

середа

09.00-12.00

Робота комп’ютерного кабінету.

6-9

Горбунова В.М.

09.00-12.00

Робота спортивної зали

1-9

 

09.00-12.00

Робота бібліотеки

 

Черноус Г.І.

09.00-11.00

Робота з обдарованими дітьми

6-7

Черноус Г.І.

10.00-11.00

«Українське караоке» виконання пісень

5

Іванова О.М.

10.00-11.00

Робота гуртка «Юні мовознавці»

7-8

Головко Т.М.

10.00-12.00

Робота з обдарованими дітьми.

Підготовка до Дня української мови і писемності

5-9

Тенета Н.В.

09.00-12.00

Індивідуальна робота з учнями, які потребують пед. уваги

4

Самарська Р.В.

09.00-11.00

Проведення гри «Що? Де? Коли?»

7

Гостєва Ю.В.

16.00-19.00

Тренування з рукопашного бою

1-9

Легкий Є.І.

02.11.2017

четвер

10.00-12.00

Робота спортивної зали.

Тренування з баскетболу

1-9

3-7

Товстолєс О.В.

09.00-11.00

Підготовка газети до тижня здоров’я

7

Гостєва Ю.В.

09.00-11.30

Робота комп’ютерного кабінету.

2-5

Косенко Т.М.

09.00-12.00

Робота з обдарованими дітьми

4

Самарська Р.В.

11.00-12.00

Гурток «Юні журналісти»

8-9

Головко Т.М.

03.11.

2017

п’ятниця

09.00-12.00

Робота комп’ютерного кабінету.

6-9

Горбунова В.М.

09.00-12.00

Робота спортивної зали

1-9

 

10.00-12.00

Екскурсія до парку «Зміни у природі»

3,4

Самарська Р.В.

Ушакова О.В.

09.00-12.00

Робота бібліотеки “Книжкова лікарня”

1-9

Черноус Г.І.

16.00-19.00

Тренування з рукопашного бою

1-9

Легкий Є.І.

04/11/17

субота

10.00-12.15

Гурток «Квілінг»

1-5

Мельник Т.Г.