elena.khristiuk@gmail.com

Ла Страда Україна

Місія

Громадська правозахисна організація, яка працює для забезпечення ґендерної рівності, миробудування, запобігання ґендерно зумовленому насильству, зокрема, домашньому насильству, протидії торгівлі людьми та забезпечення прав дітей, сприяючи впровадженню стандартів прав людини в усіх сферах життя суспільства та держави.

Пропонує консультації психологів, юристів:

Доріжка розвантаження

У житті кожної людини трапляються ситуації, коли необхідно звернутися по психолога або відвідати простір психологічного розвантаження, де за цікавим заняттям можна відволіктись або вирішити свої проблеми. Доріжка розвантаження – спосіб розважити малечу і… відволіктися дорослому!

Клятва психолога-практика

Ступаючи на шлях практичної психології, я клянусь, що всі мої знання і здібності вкладу в свою непросту роботу.

У моїх руках душа, а значить, і доля того, хто звернувся до мене за допомогою. Все, що я вмію і знаю, все, чим природа і люди обдарували мене як особистість, - для тих, хто йде до мене.

Я не допущу, щоб те, що я дізналась про людину, обернулося проти неї. Опановуючи професією психолога, гаряче бажаю тільки одного - бути для людей тим, кому можна довіритися.

І я не зганьблю свою професію некомпетентністю, некваліфікованістю, непорядністю, байдужістю і корисливістю.

І нехай удача супроводжує мене в моєму щирому прагненні збудити і розвинути дар у дитині, допомогти їй у важкі хвилини його поступового дорослішання, прийняти, цінувати і берегти загадку його неповторної індивідуальності.

Лист МОН Щодо діяльності психологічної служби у системі освіти в 2022/2023 навчальному році

Профілактична робота

Негативний вплив алкоголю на здоров’я людини

Протидія булінгу

Запобігання та протидія домашньому насиллю

Протидія торгівлі людьми

Сексуальна освіта

Дистанційне навчання. Правила та поради

Психологічний супровід в умовах надзвичайної ситуації

Для батьків першокласників

Рекомендації психолога батькам п’ятикласників

Вправи для зняття стресу та емоційної напруги

Психологічний супровід в умовах надзвичайної ситуації

Ідеї ​​для ігор, у які можна грати в укритті.

Панічна атака, істерика, страх: прийоми першої психологічної допомоги

Як допомогти дітям під час стресу

Рекомендації для татів, які через війну розлучені з родиною.

Що робити, якщо ваші близькі опинилися на тимчасово окупованих територіях?

5 кроків допомоги - психологічні дії, направлені на те, щоб заспокоїти людину

Десять заповідей для мами і тата майбутнього першокласника

Психологічна допомога дитині під час надзвичайної ситуації

Набір ігор - для спокійного спілкування з усією родиною

Інформація для тих родин, що потребують педіатричної допомоги

Група фахових психологів готова надавати психологічну допомогу дорослим і дітям - у разі необхідності.